در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
iranfoodex
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :iranfoodex
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۱۵:۲۷

دستگاه بسته بندي سيل وكيوم اتوماتيك تيپ جنرالاين دستگاه جهت بسته بندي مواد غذايي در ظروف پلاستيكي مورد استفاده قرار گرفته مي شود. در اين دستگاه بردن ظرف ها به داخل قالب و خارج كردن ظرف هاي بسته بندي شده از دستگاه به صورت اتوماتيك و كاملا راحت صورت مي گيرد. ضمنا اين دستگاه مي تواند مجهز به سيستم ظرف گير و پركن اتوماتيك هم باشد.اين دستگاه در بسته بندي بندي انواع خشكبار و خرما، انواع غذاهاي سرد آماده( مانند سالاد الويه، ماكاراني) و نيمه آماده، شوريجات(مانند خيارشور،زيتون) و ترشيجات، انواع محصولات گوشتي(گوشت قرمز، چرخ كرده، قطعات مرغ)، محصولات پروتئيني(كالباس،ناگت،همبرگر)، انواع محصولات دريايي(مانند ميگو،ماهي)، سبزيجات، صيفي جات، ميوه و انواع سالاد، برخي از محصولات لبني مانند پنير، نان و شيرينيجات كاربرد دارد.- سيستم درايو دستگاه: الكتروموتور(گريدB) – سرووموتور(گريدA)- سرعت دستگاه: در حالت بسته بندي با سيستم وكيوم و تزريق گاز5 الي 7 سيكل در دقيقه در حالت بسته بندي به صورت سيل ساده 7 الي 8 سيكل در دقيقه- داراي پمپ وكيوم روتاري روغني با قدرت مكش بسيار بالا 63 متر مكعب- جنس دستگاه استيل 304 مقاوم در برابر خوردگي و قابل شستشو- قابليت كار با فيلم پلاستيكي با ضخامت هاي مختلف – فويل آلومينيوم ومتالايز- قابليت نصب فيلر مايعات رقيق و غليظ و همچنين مواد گرانولي برروي دستگاه- قابليت نصب سيستم ظرف گير اتوماتيك- داراي سيستم وكيوم و تزريق گاز MAP جهت حفظ تازگي و ماندگاري بيشتر محصول- سيستم كنترلي دستگاه: PLC داراي صفحه كنترلي رنگي با 2 زبان فارسي و انگليسي- داراي سيستم هاي كنترلي دقيق جهت عملكرد صحيح تر دستگاه- جنس قالب ها: آلومينيوم آلياژي با كيفيت بالا- داراي شفت بادي مدرج در قسمت رول دستگاه- تعويض رول و قالب در سريعترين حالت ممكن صورت مي گيرد( نمونه قالب ها در كاتالوگ)- تنظيم ريل هاي آسان و با سيستم مدرج قرار گرفته شده بر روي دستگاه- داراي قابليت كار با فيلم ساده و فيلم هاي چاپ دار- سيستم سلفون جمع كن: الكتروموتور(گريدB) – سرووموتور(گريدA)- ابعاد دستگاه: طول2.7 ، عرض 0.9 و ارتفاع 1.8 متر- فشار هواي مصرفي: 6 بار- داراي قطعات الكترونيكي و پنوماتيكي بسيار مرغوب و با كيفيتآپشـــــن هاي دستگاه 
• دستگاه سيل وكيوم اتوماتيك با طول اضافه جهت نصب فيلر(TS007)
• دستگاه سيل وكيوم اتوماتيك با سيستم نوار نقاله در قسمت عقب و جلو(TS007)در اين دستگاه كارگران ظرف ها را بر روي ميز آماده سازي كه در قسمت ابتدا قرار گرفته است آماده مي كنند، سپس آنها را به روي دستگاه مي گذارند. ظرف ها به صورت صاف به داخل قالب جهت بسته بندي هدايت مي گردند و در آخر به صورت صاف از روي نوار نقاله اي كه در انتهاي دستگاه قرار گرفته است، خارج مي شوند.
• دستگاه سيل وكيوم اتوماتيك با سيستم تغذيه اتوماتيك(TS007)
• دستگاه سيل وكيوم با سيستم تغذيه اتوماتيك و سيستم رديف كن بسته ها(TS007)در اين دستگاه كارگران ظرف ها را بر روي ميز آماده سازي كه درقسمت ابتدا قرار گرفته است آماده مي نمايند، سپس ميز آماده سازي به صورت اتوماتيك ظرف ها را به روي دستگاه برده و پس از بسته بندي در انتها به صورت تك رديفي و پشت سر هم جهت عبور از زير جت پرينتر و ليبل زن، از دستگاه خارج مي شوند.
• دستگاه بسته بندي سيل وكيوم اتوماتيك با سيستم قالب دوتايي(TS010)با دو مجموعه قالب و 2.5 برابر سرعت بيشتر نسبت به دستگاه هاي سيل وكيوم اتوماتيك تيپ جنرالدستگاه بسته بندي سيل وكيوم جهت ظروف برجسته Lumby Pack (اتوماتيك و نيمه اتوماتيك جنرال)دستگاه بسته بندي سيل وكيوم Skin Pack (اتوماتيك و نيمه اتوماتيك جنرال)دستگاه بسته بندي سيل وكيوم S******t Out

كسب اطلاعات لازم درباره ي دستگاه بسته بندي ساشه

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iranfoodex
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۰۳:۱۷


 
بدون نياز به برق و هواي فشرده
porkon-dasti
با قابليت پر كردن بطرهاي 200cc تا 5 Literبا قابليت پر كردن بطري با شكل ها و قطر دهانه هاي متنوعبا قابليت پر كردن كردن  10 - 12 ton  مايع در يك شيفت كاري با بدنه تمام اسنتلس استيل و با قابليت ساخت بدنه از جنس PVC براي پر كردن مايعات خورنده با قابليت پر كردن بطري ها با ارتفاع يكسان، بدون سرريزي با قابليت تنظيم ارتفاع مايع با سيستمي كاملاً ساده و بدون نياز به اپراتور ماهر با قيمتي ارزان با وجود كارآرايي بالا

كسب اطلاعات لازم درباره ي دستگاه پركن
 
 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iranfoodex
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۰۳:۱۵


 
بدون نياز به برق و هواي فشرده
porkon-dasti
با قابليت پر كردن بطرهاي 200cc تا 5 Literبا قابليت پر كردن بطري با شكل ها و قطر دهانه هاي متنوعبا قابليت پر كردن كردن  10 - 12 ton  مايع در يك شيفت كاري با بدنه تمام اسنتلس استيل و با قابليت ساخت بدنه از جنس PVC براي پر كردن مايعات خورنده با قابليت پر كردن بطري ها با ارتفاع يكسان، بدون سرريزي با قابليت تنظيم ارتفاع مايع با سيستمي كاملاً ساده و بدون نياز به اپراتور ماهر با قيمتي ارزان با وجود كارآرايي بالا

كسب اطلاعات لازم درباره ي دستگاه پركن
 
 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iranfoodex
تاريخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۳۷:۳۵


تاريخزن اتوماتيك جعبه جهت درج تاريخ توليد، انقضاء، قيمت و … بر روي جعبه مورد استفاده قرار مي گيرد.
 طراحي و مكانيزم پيشرفته اين دستگاه و نوآوري در سيستم تغذيه كننده آن، اين امكان را مي دهد تا ابتدا اپراتور يك دسته  جعبه خالي را در داخل خشاب دستگاه قرار داده و سپس دستگاه جعبه ها را يكي پس از ديگري  با سرعت بالا و به صورت اتوماتيك به داخل كشيده و كد هاي مورد نظر را تا 22 سطر بر روي آن درج نمايد.
•    قابليت چاپ با كيفيت و وضوح بسيار مطلوب 
•    قابليت چاپ با جوهر جامد كه پس از چاپ بلافاصله خشك شده و پاك نمي شود 
•    قابليت شمارش تعداد بسته تاريخ خورده و تنظيم محل چاپ 
•    قابليت چاپ در رنگهاي مشكي– قرمز– سفيد– آبي و … 
•    قابليت چاپ به صورت فارسي يا لاتين 
•    عدم نياز به نوار نقاله جهت حركت جعبه
•    مجهز به خشاب جمع كن جهت تحويل جعبه ها پس از درج تاريخ به صورت يكسان

كسب اطلاعات لازم درباره ي جت پرينتر

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iranfoodex
تاريخ: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۶:۵۲

كاربرد هاي پرده هوا :
ساختمان هاي اداري ، فروشگاه ها ، مراكز خريد ، هتل ها ، بانك ها ، بيمارستان ها ، پايانه هاي فرودگاهي /مسافري / مرزي/ ، رستوران ها ، آشپزخانه هاي صنعتي ، كترينگ ها ، كارخانجات مواد غذايي، بهداشتي و آرايشي سردخانه هاي مواد غذايي و . . . دريك كلام هرجا كه دري باشد نياز به پرده هوا وجود دارد.

مزاياي پرده هوا :
- نصب آسان در بالاي درب 
- 18 ماه گارانتي 
- ده سال خدمات پس از فروش 
- شبكه سراسري فروش،نصب وخدمات كشور 
- در شش اندازه به طول هاي متفاوت 
- ايزوله كردن فضاهاي داخل 
- ايجاد يك پرده نامرئي 
- جلوگيري از به هدررفتن انرژي

كسب اطلاعات لازم درباره ي پرده هوا

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iranfoodex
تاريخ: ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۳:۳۹:۴۹

مرحله قند سازي:

قند حبه:

براي توليد قند از شكر درجه 1 استفاده نموده. ابتدا شكر را با آب در حل كن مخلوط كرده و شربتي به نام كلروس I با Brx=60 توليد نموده. شربت بايد رنگش شفاف تر و سفيد تر باشد( چون قند از شكر سفيدتر است) و براي گرفتن رنگ از محلول از رنگبري استفاده نموده. رنگبري به دو روش استفاده مي شود:

1- زغال اكتيو+خاك فيل

2- استفاده از رنگبر زرين.

بعداز آن كه محلول را از اين دو مواد عبور داديم در مرحله بعد بايد زغال ها را از شربت جدا نماييم و شربت را از صافي هاي صفحه اي شكلي تحت فشار عبور داده و در اثر دو بار صاف كردن كلرس شفافي را بدست آورده. با اين كلرس شفاف حال بايد آپارات پخت قند را انجام دهيم. آپارات قند مانند آپارات پخت شكر است. با اين تفاوت كه مدت زمان پخت كمتر است. چون Brx=60 و خلوص آن بيشتر است و بعداز پخت، محلول وارد رفريژرانت شده و در ادامه فرآيند كريستاليزايون صورت گرفته و آن را به داخل سانتريفوژ هدايت كرده و در سانتريفوژ پساب را جدا نموده و پساب به عنوان خوراك وارد آپارات I شده كه در اين مرحله شكر سفيد توليد شده و شكر فوق كه به صورت مرطوب است پرس نموده و صورت قالب هاي 1cm درآورده. كريستال هاب قند حبه يكنواخت نيست بلكه در اثر فشار كريستال هاي شكر در كنار هم قرار گرفته. درجه حرارت خشك كن 75-70 درجه است.

قندكله:

دراين قسمت براي تهيه قند قند كله، پخت را وارد ملاكسور نموده، ملاكسور مخزني است كه داراي همزن مي باشد و زيرآن شير خروج شربت است كه دماي پخت را پايين آورده و به نوعي عمل رفريژرانت را انجام مي دهد. كه از طريق ملاكسور قالب هاي قندسازي پرشده كه عمل پركردن قالب ها به صورت قرار دادن قالب ها درون واگن صورت مي گيرد كه بدين قند، قند سبز گويند، چون هيچ گونه سانتريفوژي بعداز عمل پخت بر روي آن انجام نشده و پخت مستقيما وارد قالب شده و رنگ آن به صورت سبز است.

اين واگن هاي حاوي قالب هاي قند وارد گرم خانه مي شوند كه در حدود 3-4 ساعت در اين مكان باقي مي مانند. در گرم خانه ادامه كريستاليزاسيون صورت مي گيرد. حرارت گرم خانه حدود 35-30 درجه است و نياز به سيستم حرارتي نداريم چون خود پخت گرم است و حرارت گرمخانه را تامين مي نمايد در گرم خانه توسط كارگران روي قالب ها اعمالي را انجام مي دهند. از جمله پخت را كارد مي زنند و اين هم زدن داراي 2 حسن است:

1- به خاطر اين كه هواي داخل قالب را خارج نموده در غير اين صورت در قالب حفره ايجاد مي نمايد.

2- مخلوط كردن كريستال ها.

بعداز كارد زدن حدود 30 دقيقه تا 1 ساعت با قاشق پخت را هم مي زنند. بعداز اين مرحله بوسيله يك گوشت كوب به قالب ها ضربه مي زنند تا تجمع كريستال ها در نوك كله باشد و به همين دليل نوك كله سخت است و بعداز گرم خانه وارد سردخانه شده و دما در آن 17-20 درجه و در حدود 3-4 ساعت درآن باقي مي ماند و ادامه كريستاليزاسيون صورت مي گيرد. عمل سردسازي توسط كولر و سردكننده ها صورت مي پذيرد و در سردخانه عمل چنگال زني صورت مي گيرد كه ته قند پخت شده را خراش مي دهند تا پساب ها در ته قند قرار گيرند و همچنين هوا از آن عبور نمايد و بعد پخت را به سانتريفوژ برده تا پساب را ازآن خارج نمايند. و اين پساب از سوراخ ته قند خارج مي شود و در حدود 20 دقيقه اين عمل انجام مي گيرد در اين مرحله نمي توانيم از آب يراي شستن كريستال ها استفاده نماييم چون آنها را از هم جدا مي نمايد و براي شستن از شربت نيكول كه از قند تهيه مي شود استفاده مي نماييم. درصد خلوص قند 260 است و بعداز سانتريفوژ قند كاملا سفيد شده و پساب خارجي زرد رنگ است و بعد به خشك كن برده شده و بعد بسته بندي انجام مي گيرد.

كسب اطلاعات لازم درباره خط توليد قند

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iranfoodex
تاريخ: ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۲:۴۲:۲۷

روش پرس هاي گرم و روغن كشي باقيمانده روغن با حلال اين طريق كه نوعا Hot-Pressing ناميده ميشود الزاما بايستي دانه هاي روغني عمل آوري بشود و مراحلي چون پوست گيري، شكستن، ورقه ( پرك ) شدن، انتقالات و ... از هر دستگاه مخصوص روغن كشي روش گرم را بهمراه داشته باشد.


لذا با محاسبه قيمت ماشين آلات متعدد روغن كشي در اين بخش Hot Pressing و خرج هاي لازمه حفاظت و مصرف انرژي حامل هاي برق و گرمايشي براي پخت معلوم ميشود كه رسيدن به عمليات روغنكشي و برداشت روغن و كنجاله – صرف خرج زيادي در  بر دارد كه فعلا ما در صدد تخمين قيمت ريزبين آن نيستيم – همين قدر معلوم است كه صرف چنين خرج هايي قيمت پايان يافته محصولات روغنكشي را افزايش ميدهد. براي مثال اكثر كارخانه ها در طريق يادشده در استعلام بهاي كارمزدي براي دانه هاي سويا بها حداقل نرخ تبديلات را ۶۵۵ تومان اعلام نمودند.

در حالي كه روغن كشي روش سرد كه به حاضر سازي دانه هاي روغني نيازي ندارد نرخ تبديلات را از قرار هر كيلو ۳۲٫۵ تومان اعلام نمودند ! از ديدگاه پيرامون زيستي هم روش روغن كشي پرس گرم داراي بوي زياد و زننده و نشت حلال در روغن  استحصالي و محيط و يا گوشه ها-كناره ها كارخانه است و نوعا براي همجواران چنين كارخانجاتي مراتب زيست محيطي مبتلا مشكلات است.


از نظر آناليز و مختصات – روغن حاصل چه تمام پرس بدست آمده باشد و چه چندي از بازيافت روغن (كيك پرس) با حلال چهره گرفته باشد –روغن به وجود آمده با حدود ۲۰% لرد است –كه مشكلات لرد گيري را هم بدنبال دارد و فرآورده به لحاظ نشت حلال هاي صنعتي قابل مصرف خوراك انساني نيست و كلا در طبقه خام قرار ميگيرد و بايستي اين نوع روغنها حتما از نظر شيميايي پالايش بشوند.

كسب اطلاعات لازم درباره ي دستگاه روغن گيري

دستگاه روغن گيري صنعتي

دستگاه روغن گيري خانگي 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iranfoodex
تاريخ: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۵۵:۰۵

 

از دستگاه شرينك پك براي بسته‌بندي محصولات و كالاهاي مختلف غذايي، صنعتي و … استفاده مي‌شود،نحوه‌ي كار اين دستگاه به اينگونه مي‌باشد كه كالاي مورد نظر داخل دستگاه قرار مي‌گيرد، فيلم شرينك به وسيله‌ي تنفك حرارتي يا تونل حرارتي گرم مي‌شود. هنگامي كه دماي فيلم به حد خاصي مي‌رسد از يك يا دو طرف كشيده مي‌شود و قسمت‌هايي كه بايد به هم چسبانده شوند ذوب شده و به هم پرس مي‌گردند. نهايتا پس از فرآيند خنك‌سازي عمليات شرينك به پايان مي‌رسد.
به طور كلي دو مدل دستگاه شيرينگ پك وجود دارد: دستگاه شرينك پك كابيني و دستگاه شرينك پك تونلي

كسب اطلاعات لازم در مورد دستگاه شرينك

شرينگ پك

شرينك پك

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iranfoodex
تاريخ: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۲۲:۳۴

وكيوم بسته بندي روند از بين بردن هوا در اطراف يك محصول غذايي و سپس آب بندي محصول در يك بسته نفوذ ناپذير است.
بسته بندي محصول عبارت است از هرگونه ظرف يا بستهايكه محصول در آن براي فروش به بازار عرضه ميشود يا به وسيله آن اطلاعات لازم در موردمحصول به مصرف كنندگان منتقل ميشود.

– بسته بندي به عنوان يك سيستم هماهنگ توصيفميشود كه هدف از آن، آمادهسازي كالا جهت حمل و نقل، توزيع، انبار كردن، فروش و مصرفاست
– بسته بندي از طرفي عبارت از هنر، علم وتكنولوژي بهجهت آمادهسازي كالاها براي حمل و نقل و فروش
–  و از طرفي، وسيلهاي جهت اطمينان از سلامت محصول در تحويل به آخرين مصرفكنندهدر بهترين شرايط با كمترين هزينه متوسط است.
– قدمت بسته بندي به چند هزار سال قبل و بهدوران باستان بازميگردد.
 چيني ها از موفق ترين اقوام در بسته بندي كالاهاي مصرفي مانند شيشه ها،آينه ها، پودرها و ديگر اقلام با ارزش بودند. بسته هاي چوبي حاوي محصولات چيني گاهياوقات در اروپا ارزشي بيش از مظروف خود مي يافته است. در قرون شانزدهم و هفدهم، همگامبا آغاز تحوّل در شيوه توليد در اروپا و با وجود ارتباط تجاري بين قاره جديد (آمريكا)و كشورهاي موفق آن دوره، مانند اسپانيا، هلند، انگليس و پرو، همچنين با كاربرد نيرويماشين بخار به جاي نيروي انسان (پس از انقلاب صنعتي) و بالاخره به دنبال تقاضاهاي مهاجراناروپايي مقيم آمريكا، تحوّلات و تغييرات شگرفي در نوع بسته بندي كالاها ايجاد شده وبسته بنديهاي ترانزيت اهميت يافتند.
در قرن بيستم، پس ازجنگ جهاني دوم و همگام با گسترشفاصله شهرها، گراني هزينههاي حمل و نقل، دوري مسافت بين محل كار و محل زندگي و …سيستم توزيع كالاها تكامل يافت، فروشگاههاي بزرگ، سوپر ماركتها و سلف سرويسها به جايفروشگاههاي كوچك و منفرد قبلي ايجاد شد و توسعه يافت و مصرفكننده در ميان دريايي ازهزاران قلم كالا با بسته بنديهاي مختلف مواجه شد.]
اخيرا بسته بندي به ابزار بازاريابي بالقوهاي تبديلشده كه در صورت برخورداري از طراحي خوب براي مصرفكننده راحتي و براي توليدكننده ارزشتبليغاتي دارد.]
بسياري از متون بازاريابي، بسته بندي را بهعنوانبخش اصلي و جداييناپذير عنصر محصول در چهار P (4P) بازاريابي (يعني (محصول (Product)،قيمت (Price)،مكان (Place) و پيشبرد فروش (Promotion)) بررسي كردهاند.[۷]
با اين حال، خيلي از كالاهايي كه به بازار عرضهميشوند، بايد بسته بندي شوند. بسته بندي در مورد ابزارآلات ارزانقيمت، نقش چندان زياديندارد؛ اما در مورد اقلامي نظير لوازم آرايشي، وظيفهاي بسيار با اهميت برعهده دارد.بعضي از بسته بنديها (نظير شيشه نوشابه كوكاكولا) شهرت جهاني دارند. بسياري از بازاريابان،بسته بندي را همراه با عناصر ديگر بازاريابي (قيمت، كالا، مكان و تبليغات پيشبردي)،پنجمين عنصر تركيب عناصر بازاريابي ميدانند. در هر حال، بازاريابان، با بسته بندي بهعنوانركني از خط مشي كالا برخورد ميكنند.[۸]
امروزه توسعه بسته بندي سبب مستقل شدن اين صنعتاز مجموعه صنايع ديگر شده و صنايع بسته بندي سهم قابل توجهي از بودجه شركتهاي توليديرا به خود اختصاص داده اند.

كسب اطلاعات لازم در مورد دستگاه وكيوم سيل

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iranfoodex
تاريخ: ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۳۶:۲۶

از ديرباز بوجاري كردن در مزارع جو و گندم رواج زيادي داشت كه با يك چنگال دانه ها را به هوا مي ريختند و به صورت طبيعي وزش باد سبب كنار رفتن  ناخالصي و پوسته از دانه گندم و جو ميشد.

دستگاه بوجاري چيستاز ديرباز بوجاري كردن در مزارع جو و گندم رواج زيادي داشت كه با يك چنگال دانه ها را به هوا مي ريختند و به صورت طبيعي وزش باد سبب كنار رفتن ناخالصي و پوسته از دانه گندم و جو ميشد.بوجاري كردن فرآيندي است كه انواع دانه ها نظير دانه گندم ، جو و برنج و … طي آن از پوست خود جدا مي شود. يا به نوع ديگر دستگاه بوجاري براي تصفيه قسمت هاي اضافي غلات و حبوبات مانند ساقه ، پوست و ضايعات از ناخالصي ها است .
اساس كار دستگاه بوجاريدستگاه بوجاري با داشتن انواع سرند با اندازه هاي مختلف و باد فن در چندين مرحله سبب مي گردد اضافات محصول گرفته شده و تنها محصول نهايي براي استفاده باقي بماند .اساس كار دستگاه بوجاري به دو بخش است كه در قسمت اول با دميدن باد توسط فن با توجه به وزن اضافات و خود محصول اصلي، ناخالصي ها زدوده مي شوند و سپس با چند مرحله الك با توجه به اندازه دانه ساير موارد اضافي مانند علف هاي هرز ، خاشاك ، برگ و ساقه و … جدا مي شنود.
كسب اطلاعات لازم در مورد دستگاه بوجاري

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ]