در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
معرفي مدارك CIW معرفي مدارك CIW iranfoodex
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :iranfoodex
تاريخ: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۱۷:۰۶

 امروزه دانش پباده سازي و رئيس اينترنت سايت‌ها جز يكي از پايه‌هاي با اهميت حرفه كامپيوتر به حساب مي آيد . پباده سازي سايت‌هاي گرانقدر از پباده سازي يك قابل انعطاف افزار هم قادر است مشكل‌تر باشد به اين ادله كه در برنامه نويسي وب، بايستي در موضوع پباده سازي گرافيكي ‌سايت‌ها هم اطلاعاتي داشته باشيد . 

طراحي سايت در مشهد
امروزه دانش پباده سازي و رئيس وب سايت‌ها جز يك عدد از پايه‌هاي حساس حرفه كامپيوتر به اكانت ميايد . پباده سازي سايت‌هاي والا از طراحي يك نرم افزار نيز مي تواند مشكل‌تر باشد به اين استدلال كه در برنامه نويسي وب، بايد در مسئله طراحي گرافيكي ‌سايت‌ها هم اطلاعاتي داشته باشيد . آن‌گاه از طراحي و آماده‌سازي وب سايت، شما بايستي در مورد پباده سازي و مدير سرورها و شبكه‌ها هم اطلاعاتي كسب فرمائيد تا بتوانيد سايت خود را مدير فرماييد . 
در مسئله مباحث طراحي وب كتاب‌ها و مدارك متعددي وجود داراست . در در بين اين مجموعه‌هاي آموزشي محرمانه مدارك CIW كامل‌ترين و قوي‌ترين تيم را فراهم كرده كه در اين مقاله بخش اعظم در قضيه اين موسسه و مدارك آن حرف خوا‌هيم كرد . 
واژه CIW مخفف Certified Internet Web مي‌باشد كه اسم گروهي از طراحان وب بوده كه در دهه 1990 اين موسسه را تاسيس كردند و به سرعت جايگاه خود را ميان شركت‌هاي والا پيدا كردند . استقبال از اين مدارك به گونه‌اي بوده كه اين موسسه تا سال 1997 حدود 145000 سند را به دانشجويان خويش داده ميباشد . 
در ابتدا پايه فعاليت اين تيم بر اين اصل بنا گرديده بود كه هيچ برنامه خاصي را آموزش نمي‌دادند زيرا با اين فعاليت خود را صرفا به يك متاع اختصاصي مي‌كردند . البته درحال حاضر دوره‌هاي طرز رئيس وب، زبان‌هاي برنامه نويسي پايين وب و نحوه مديريت سرور در اكنون برگزاري مي باشد . در حالا حاضر شركت‌هاي IBM ، Novell ، HP و Intel با اين موسسه همكاري مي كنند و براي استخدام در اين شركت‌ها سند موسسهCIW را نياز داريد . 
در اين سيستم آموزشي شما مقدمه بايد يك محرمانه مباني شبكه و ساختار وب را بگذرانيد تا بتوانيد گرايش خود را گزينش نماييد . با قبول شدن در امتحان مباني به شما گواهي CIW Associate اعطا ميشود كه در مرحله آن‌گاه شما گرايش مورد عشق خود را انتخاب مي‌كنيد و دوره‌هاي مربوط به هر كدام را ميگذرانيد تا در نقطه پايان به شما سند CIW Master داده شود كه بيشينه و كمينه ي دما سطح گواهي اين موسسه ميباشد . در پايين نمودار دوره‌ها و گرايش‌هاي اين موسسه آمده مي باشد . 
همان طور كه در نمودار روبرو مشاهده ميكنيد مدرك CIW Master داراي 4 گرايش است كه در ادامه درباره هر كدام بحث خوا هيم كرد اما قبلي از آن اين نكته حتمي به ذكر مي باشد كه وقتي كه شما مدرك CIW Associate را داريد با پذيرش شدن در هر يك از دوره‌ها به شما مدرك CIW Professional اعطا مي‌شود . به طور نمونه در گرايش design شما در فيس قبولي در آزمون site design، سند professional آن عصر را اخذ خواهيد كرد . 
گرايش‌هاي سند CIW Master عبارت‌اند از: Designer: در اين گرايش دانش جو مقدمه دوره‌ طراحي وب سايت ميگذراند كه در آن راه پباده سازي وب سايت با برنامه‌هاي Flash و Dreamweaver و آن‌گاه از آن مباني پايه scripting language را فرا مي‌گيرد . اين گرايش دارنده 2 امتحان مي‌باشد . 
Administrator: در اين گرايش دانشجو با روش رئيس سرورها و سپس از آن با ساختار شبكه‌هاي تبارك و در پايان با شيوه ساخت امنيت براي شبكه و سايت آشنا ميگردد . اين گرايش 3 آزمون دارااست . 
Web Site Manager: در اين دوره دانش جو هم يك دوره پباده سازي تارنما ميخواند و نيز يك عصر مدير سرور و در نقطه نهايي در يك زمان با زبان‌هاي برنامه نويسي تحت وب آشنا ميشود . اين زمان 4 امتحان دارااست كه هر كدام از دوره‌هاي site designer و server administrator يك آزمون و دوره web language دو امتحان داراست . 
Enterprise Developer: اين گواهي كه كامل‌ترين گواهي CIW مي باشد از 4 زمان تشكيل گرديده مي باشد . در مقدمه دانشجو با مباني زبان‌هاي برنامه‌نويسي ذيل اينترنت آشنا مي‌شود و در ادامه يك دوره پباده سازي قابل انعطاف افزار مي‌خواند و سپس يك دوره بي نقص گويش JAVA را آموزش مي‌بيند و در نقطه پايان با پايگاه داده‌ها و شبكه‌هاي بزرگ عمده آشنا ميگردد . اين زمان 6 امتحان دارااست كه زمان web language دو آزمون و بقيه دوره‌ها هر كدام يك امتحان دارا هستند . در نقطه پايان اين نكته قابل ذكر است كه اين مدارك دقيقا نظير مدارك سيسكو به صورت غير حضوري آزمون گرفته مي گردد و براي آزمون دادن بايستي در يكي از دو مركز آزمون VUE و يا Prometric ثبت اسم فرمائيد . 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]